Czwartkowe koncerty z Kasią Dereń i Jagodą Kret w Sztuce Umiaru

Ochocka kawiarnio-winiarnia „Sztuka Umiaru” (ul. Tarczyńska 5/9) zaprasza wszystkich na kameralne koncerty Katarzyny Dereń i Jagody Kret - gwiazd programu The Voice of Poland. Artystek będzie można posłuchać  22 i 29 stycznia br. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.
Kasia Dereń, utalentowana wokalistka, która na swoim koncie posiada prace z wieloma gwiazdami sceny muzycznej. Występowała m.in. z Natalią Kukulską, Anną Szarmach, Andrzejem Piasecznym, Katarzyną Cerekwicą i Adamem Sztabą. Jest laureatką wielu festiwali m.in. w Opolu (Debiuty) czy festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Jest również finalistką 2 edycji „The Voice of Poland”.  Otwarty koncert artystki odbędzie się  22 stycznia.
29 stycznia w Sztuce Umiaru wystąpi Jagoda Kret.  Muzyką fascynuje się od dziecka. Brała udział w licznych konkursach na terenie kraju I nie tylko. Zajęła II miejsce w przeglądzie Młodych Talentów 2011 na Orawie. W swoim dorobku ma również udział w półfinale festiwalu piosenki francuskiej w Krakowie. Artystka jest finalistką 3 edycji “The Voice of Poland”.

Koncerty odbędą się w czwartki o godz. 20.00 przy ul. Tarczyńskiej 5/9.

facebook.com/umiarusztuka

Komentarze