UDOCOWANI dla młodzieży


Ruszają UDOCOWANI- warsztaty foto dokumentalne dla młodzieży
Białobrzeska i okoliczne ulice: budownictwo powojenne przeplatane starymi kamienicami. Historia najnowsza i zahaczające ją opowieści z czasów, kiedy „wszystko było inaczej”. Leciwi mieszkańcy, ale i młode małżeństwa z dziećmi. Stare szyldy i graffiti na murach. Kontrasty, które warto zauważać…i dokumentować. Tak właśnie zrodziła się idea warsztatów UDOCOWANI, które już od 14 października b.r. ruszą w Klubie Osiedlowym Surma przy Białobrzeskiej 17.
Ideą warsztatów UDOCOWANI jest twórcza praca dokumentalna. Przy pomocy technik fotograficznych i scenariuszowych uczestnicy będą budować historie, snuć opowieści i zamieniać je w autorskie obrazy. W ramach kreatywnych spotkań i fotograficznych wyjść plenerowych postarają się udokumentować to, co ich otacza i inspiruje. Stworzą uDOCowanego bloga oraz przygotują tajemniczy DOCfinał!
Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży od 10 roku życia.
Prowadząca: Edyta Ganc – fotodokumentalistka, scenarzystka, teatrolog. Ukończyła Teatrologię, Laboratorium Reportażu, Camerimage Film School oraz Akademię Fotografii. Autorka licznych projektów fotograficznych, teatralnych i dokumentalnych skierowanych do dzieci i młodzieży.
Początek warsztatów i spotkanie organizacyjne: wtorek, 14 października, godz. 16.00
Zajęcia będą odbywały się cyklicznie w środy w godzinach 16.00-19.00
Koszt warsztatów: 10 zł/ pojedyncze zajęcia; 40 zł/miesiąc
Miejsce: KLUB OSIEDLOWY SURMA, filia Ośrodka Kultury Ochoty, ul. Białobrzeska 17, Warszawa
Kontakt – informacje i zapisy:
Klub Surma: tel. 22 823 04 32
Edyta Ganc: tel. 506466488

klubsurma.wordpress.com

Komentarze