Hoop dance dla początkujących w Jogarytmie

Hoop dance jest fitnessem ukrytym w formie tańca i zabawy:) 
Podczas godziny takiej zabawy:
- spalasz tyle samo kalorii co na siłowni, a nawet nie wiesz, że ćwiczysz! 400 kalorii
- zrzucasz zbędne kilogramy świetnie się bawiąc
- wykorzystujesz pracę wszystkich partii mięśni, w szczególności mięśni brzucha, bioder i pośladków (alarm: płaskie brzuszki!! :)
- rozbudzasz kreatywność i nabywasz pewności siebie

Taniec z kołkiem jest kreatywną formą ruchu. Nie myśl, że przez godzinę kręcimy tylko na pasie! O nie Podczas hulaszczych zajęć pracujemy ze wszystkimi mięśniami ciała, szczególnie z mięśniami brzucha i pośladków, ale także nóg, rąk, szyi; wzmacniamy mięśnie,
które utrzymują kręgosłup w prawidłowym miejscu, poprawiamy naszą figurę i postawę,poznajemy niesamowite możliwości naszego ciała i pozbywamy się wstydu.

Ten warsztat jest dla kobiet. Nauczymy się podstawowych ruchów z hula hoop na ciele i poza ciałem. Są to podstawy, które będziecie mogły rozwijać dalej w praktyce własnej.
Zapraszam także młodzież w wieku od 8 lat w górę.

Proszę zabrać wygodne ubranie, butelkę wody i wspaniały nastrój. Hula hoopy będą do dyspozycji. Będzie też możliwość nabycia kółka do dalszego hulania :)

Cena: 50 zł za dwie godz
Kiedy: 11/10/14 sobota

Godzina: grupa 1 - 12.00-14.00
grupa 2 - 14.30-16.30
Maximum osób w grupie: 10
Gdzie: Warszawa, Szkoła Jogi JOGARYTM
Zapisy: info@hulanie.com, tel: 794 286 545

Zajęcia poprowadzi Kasia Kulbowska, certyfikowana instruktorka hoop dance, Hoop­love coach. Swoją pasją do hula hoop dzieli się z kobietami już od 2012 roku. Jest animatorką i popularyzatorką ruchu hoop dance w Polsce.
Kasia mieszka w Lublinie, gdzie prowadzi regularne zajęcia hoop dance w ACK Ack Umcs Chatka Żaka. Więcej o Kasi na FB https://www.facebook.com/Hulanie

Komentarze