Jam Session z Nat Osborn Band

Po koncercie w Domu Kultury Rakowiec NAT OSBORN BAND będą gośćmi specjalnymi zespołu Grzegorza Karasia na scenie Mam Ochotę.Pochodzący z Nowego Jorku Nat Osborn to niespokojna dusza. Studiował grę na tabli w Indiach, grał na gitarze na ulicach Budapesztu, pisał utwory na hiszpańskich balkonach, wypełniał po brzegi miejsca koncertowe w całym Nowym Jorku i został deportowany z Wielkiej Brytanii, a to wszystko przed ukończeniem 25 roku życia.

To naturalny i płodny kompozytor, jego płynność w przechodzeniu przez gatunki tworzy niepowtarzalny i naprawdę oryginalny dźwięk.

Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem performera, tekściarza oraz lidera zespołu na swoim koncie, w 2011 roku Osborn zebrał silny siedmioosobowy zespół , „The Nat Osborn Band”.
Chrapliwy wokal i euforyczne hooki Osborna, połączone ze zintegrowaną sekcją rytmiczną i mocną trzyczęściową sekcją dętą przyniosły im wyprzedane koncerty w Rockwood Music Hall, Brooklyn Bowl, Galerii Cameo i wielu innych miejscach koncertowych i uczelniach w północno- wschodnich USA.
Występując z takimi artystami, jak Paul Simon , Wynton Marsalis, Ludacris i Marc Broussard, doświadczeni koledzy z zespołu Osborna stworzyli niezaprzeczalnie wysokiej klasy jednostkę z prawdziwie urzekającym brzmieniem.

W Warszawie Nat Osborn Band wystąpi w składzie:

Nat Osborn – klawisz, wokal
Mike Paeker - gitara basowa
Dustin Carlson – gitara elektryczna
Damian Niewiński - perkusja

Wstęp wolny6 czerwca - piątek
godzina 21:00

wstęp wolny!

Klubokawiarnia Mam Ochotę

ul. Grójecka 75

mamochote.blogspot.com/

Komentarze