Yukka Cafe

Niedawno otworzyła się nowa kawiarnia na Rakowcu, czyli w części dzielnicy, która zdaje się potrzebowała tego najbardziej. Kawiarnia Yukka Cafe mieści się przy Pruszkowskiej 5, tuż przy Żwirki i Wigury, zaledwie kilka kroków od przystanku Pruszkowska, na którym zatrzymują się autobusy 136, 172, 175 i 188 (także 128 w kierunku na Szczęśliwice).
Oczywiście jeszcze lepiej dojechać rowerem - jeśli nie dysponujemy własnym, stacja Veturilo na skrzyżowaniu Jasielskiej i Pruszkowskiej jest ledwo ponad 100 metrów od kawiarni.
Na miejscu znajdziemy dobrą kawę, świeże, przygotowane na miejscu kanapki, a także tarty i ciasta oraz domowe cantuccini. Oprócz ciepłych napojów z kofeiną napijemy się w Yukka Cafe też piwa z małych browarów - Pinty i AleBrowaru.
W środku kilka miłych stolików i wspaniały parapet. :) Darmowa sieć wi-fi ucieszy na pewno wielu entuzjastów kawiarnianego życia, natomiast rodziców z pewnością ucieszy kącik malucha.

Yukka Cafe
ul. Pruszkowska 5

Pon - Nie.: 9:00 - 21:00
facebook.com/yukkacafe

Komentarze

 1. Polecam wlascicielowi popracowac nad jakoscia jedzenia bo relacja ceny do jakosci jest bardzo slaba.A porcje sa bardzo male.

  OdpowiedzUsuń
 2. 25 lipca 2014
  W dniu wczorajszym zaprosiłam syna na obiad do Yukka Cafe. Obiad w miarę smaczny- tylko zgrzyt- płaciłam kartą i kelnerka nie chciała mi wydać paragonu- mętnie tłumacząc, że da mi później. Otrzymałam tylko ogólne potwierdzenie płatności kartą- choć paragon wydrukowany- zatrzymała. Gdy kończyliśmy obiad- kelnerka zniknęła. Byliśmy jedynymi gośćmi w dodatku spieszyliśmy się- gdyż syn miał niedługą przerwę w pracy. W związku z tym mam pytanie do szefa lokalu- dlaczego kelnerka nie chciała mi wydać paragonu? Nie chcę podejrzewać, iż były tam dodane dodatkowe nie zamawiane potrawy- natomiast ujęte w całości kwoty pobranej z karty. Chętnie zostawiłabym napiwek ale nie w taki sposób- gdyż przyznaję czuję się oszukana przez kelnerkę. Tym bardziej, że obok jest Kim Long- gdzie jest smaczne jedzenie i nigdy nie zostałam nieuczciwie potraktowana.

  OdpowiedzUsuń
 3. 31 llpca 2014
  Serdecznie dziękuję Panu Krzysztofowi- szefowi Yukka Cafe za wyjaśnienie problemu z paragonem. Wszystko jest w porządku- a problem wyniknął z powodu niestandartowego zamówienia. Cieszy mnie wyjaśnienie problemu- ponieważ Yuuka Cafe jest najładniejszym miejscem na moim osiedlu i przyznaję jedzenie jest wyśmienite. Pozostanę stałą klientką

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz