Przywitanie wiosny w Jogarytmie


Z okazji bardzo symbolicznego również dla nas joginów Dnia Wiosny zapraszamy do spędzenia z nami sobotniego popołudnia. Nowy cykl natury, budzące się życie, energia wzrostu, witalności są obecne w tym czasie w Naturze i w nas. Uczcijmy to razem w naszej szkole :)
Nasza propozycja:

15.00 - 16.15 - otware zajęcia Medytacji z naszym nowym nauczycielem i coachem Jogi Integralnej Marcin Anuraag Wężowski.
Od 5 marca zapraszamy na Marcina regularne zajecia Medytacji w każdą środę o 20.00 do 21.30.

16.30 - 17.30 - wspaniała opowieść Felicji Bilskiej, podróżniczki, autorki wielu przewodników, miłośniczki Azji i właścicielki Galerii Etnikana.
"Znaki, symbole nowego życia, budzącej sie miłości, zmiany, transformacji i pomyślności w kulturach Azji."

17.30 - 19.00 - Recykling & Joga Bazar
Okazja dla wszystkich do przegladnięcia szaf, półek, szyflad, kufrów... Czas na wiosenne porządki i oddanie - sprzedanie rzeczy, które są już nie używane - ubrań, biżuterii i książek, które są już przeczytane :)))
Etno Butik Etnikana - torby, szale, biżuteria będzie też z nami :)

Zasady:
1. Wszystkie rzeczy niech będą w dobrym stanie. Przynieśmy jogowo , etniczno - podróżnicze ubrania i biżuterię.
2. Książki do sprzedaży niech będą o tematyce rozwoju osobistego, psychologii, jogi, medytacji, masażu, kuchni wegetariańskiej lub świata, podróży, kultur świata, sztuki.
3. Rzeczy można sprzedawać lub jeśli ktoś ma taką wolę oddać bądź wymienić się z osobą, której ta forma odpowiada.
Z doświadczenia wiemy, że podczas takich spotkań trafiają się skarby i to jest bardzo w porządku odsprzedawać je osobom zainteresowanym, jeśli nam już nie służą.Jogarytm
Rokosowska 4
22 marca - sobota

Komentarze