Ochota na biegówki


"OCHOTA NA BIEGÓWKI!"- Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy oraz partner generalny Pub Lolek zapraszają do wspólnego biegania!

Zima w mieście to też może być wspaniały czas na aktywną zabawę na powietrzu, śnieg i lekki mróz to idealna okazja by zaplanować ekscytujący, sportowy weekend dla całej rodziny. "OCHOTA NA BIEGÓWKI" - imprezy na które zaprasza Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy oraz partner generalny PUB LOLEK, które odbędą się na Polu Mokotowskim oferują wszystkie te zimowe opcje oraz jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Nie musisz jechać w Alpy, żeby zorganizować niezapomniane zimowe weekendy. W Warszawie wolny czas można  spędzać  na świeżym powietrzu, aktywnie i zdrowo również zimą.  Nie czekaj! Zabierz przyjaciół, rodzinę i wyruszcie razem na Pole Mokotowskie gdzie teraz możecie sprawdzić swoje umiejętności w zimowym bieganiu!

Rozpoczynamy o godzinie 10:30 otwierając trasę, dla wszystkich zainteresowanych jej poznaniem i bezpłatną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. O 12:00, po oficjalnym powitaniu przez Burmistrza Dzielnicy Ochota, rozpoczniemy rywalizację indywidualną uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Polegać ona będzie na pokonywaniu wyznaczonej trasy narciarskiej przez zgłoszonych uczestników w dobranych losowo grupach. Rywalizujemy w trzech kategoriach w następującej kolejności: młodzież, dzieci, dorośli. Trasy są dostosowane do wieku uczestników i do ich możliwości kondycyjnych. Całość odbywać się będzie pod czujnym okiem ratowników medycznych, nauczycieli wychowania fizycznego i instruktorów sportu. Dodatkową atrakcją będzie gorący poczęstunek oraz losowanie nagród ufundowanych przez Pub Lolek, który na czas trwania imprez zapewni także gorące napoje dla uczestników oraz dla najmłodszych profesjonalną nianię.

Udział w imprezie jest bezpłatny!
Dla pierwszych 80 osób bezpłatne  wypożyczenie sprzętu narciarskiego!


Imprezy odbędą się na Polu Mokotowskim (obok Pubu Lolek):
 - 26.01.2014 (niedziela), godz. 10:30
 - 02.02.2014 (niedziela), godz. 10:30
 - 09.02.2014 (niedziela), godz. 10:30

Uwaga! W przypadku niesprzyjających bieganiu warunków atmosferycznych (brak śniegu) zapraszamy w kolejne niedziele.

Szczegółowe informacje na  www.publolek.pl oraz na fanpage’u  PUBU LOLEK, tam też będą się pojawiać najświeższe informacje dotyczące ewentualnych zmian terminów w razie niesprzyjającej pogody.

Organizatorzy i Partnerzy:
Organizator: Urząd Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy
Partner Generalny:  Pub Lolek
Partnerzy:  Real Sport, TN Biegówki, By The Way - Wypożyczalnia Biegówek, Poland Travel, Baśniowy Dom - Przedszkole Językowe, Stowarzyszenie Park Aktywny, Pole Mokotowskie, Polska Biega

Komentarze