Kolejna edycja Dni Otwartych na Stacji Filtrów


W każdą sobotę lipca i sierpnia w ramach organizowanych Dni Otwartych Stacja Filtrów otwiera dla Państwa swoje podwoje.

W programie zwiedzania: wizyta w wieży ciśnień, krótki przystanek przy pomniku Prezydenta Sokratesa Starynkiewicza, wejście do wnętrza filtra powolnego pracującego na Stacji od 1886 r., wizyta  w Zakładzie Filtrów Pospiesznych z I połowy XX w. oraz w Stacj Ozonowania Pośreniego i Filtracji na węglu Aktywnym. Spragnionym spacerowiczom umożliwimy degustację wody uzdatnionej na Stacji Filtrów.  Podczas wycieczki będą mieli Państwo możliwość robienia zdjęć. Wycieczka trwa ok. 2 godz. Wycieczka rozpoczyna się przy ul. Koszykowej 81, a kończy przy bramie od ul. Raszyńskiej.

Płatności
Bilety wstępu na Stację Filtrów są odpłatne, ich koszt zgodnie z Cennikiem stanowiącym załącznik do Regulaminu udostępniania  obiektów MPWiK w m.st. Warszawie S.A., to 8,00 zł za bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży szkolnej do 19 roku życia oraz studentów do 26 roku życia i 15,00 zł za bilet normalny.

Bilety wstępu w ramach Dni Otwartych będą dostępne do nabycia od 1 lipca br. na następujących zasadach:
1)    w kasie czynnej w poniedziałki w godz.: 7.00 – 17.00, od wtorku do piątku w godz.: 7.00 – 16.00 w siedzibie naszej firmy przy Pl. Starynkiewicza 5 w Warszawie – w ten sposób można zakupić bilety wyłącznie na wycieczki rozpoczynające się w każdą sobotę lipca i sierpnia o godzinie 9.00,
2)    przez Internet -  udostępnimy Państwu link do platformy elektronicznej sprzedaży biletów – w  ten sposób można zakupić bilety na pozostałe wycieczki w ramach wakacyjnych Dni Otwartych, które będą się rozpoczynały o godz.: 9.45, 10.30, 11.15, 12.00 oraz 12.45.

Link do platformy elektronicznej sprzedaży jest dostępny poniżej i będzie aktywny od godziny 10.00 od dnia 1 lipca.
www.eventim.pl

Dystrybutorem biletów na Dni Otwarte jest  Eventim Sp. z o.o.

Każda osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety wstępu.
Elektroniczny zakup biletów będzie możliwy jedynie dla osób zwiedzających Stację Filtrów w ramach wakacyjnych Dni Otwartych organizowanych w każdą  sobotę lipca i sierpnia. Pozostałe wizyty będą się odbywać na zasadach określonych w Regulaminie udostępniania obiektów MPWiK w m.st. Warszawie S.A., dostępnym na stronie internetowej www.mpwik.com.pl na podstawie uzyskanej zgody.

Zasady zwiedzania
Prosimy Państwa o zabranie ze sobą na wycieczkę biletu wstępu oraz ważnego dokumentu ze zdjęciem (np. dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub inny dokument uprawniający do zakupu biletu ulgowego).
Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu uczestnictwa w Dniach Otwartych.
Regulamin uczestnictwa w Dniach Otwartych.pdf

źródło: mpwik.com.pl

Komentarze