Warsztat jogi metodą B.K.S. Iyengara w Jogarytm

ADVANCED SIMPLICITY
SIMPLICITY ADVANCED

W GŁĄB SIEBIE -29 czerwca 2013r.

Prowadzenie:
TOMEK JAMROZIAK

W programie:
PRAKTYKA ASAN Z NAUCZYCIELEM - pozwala rozwinąć i udoskonalić własne metody wykonywania ćwiczeń, może być dla Ciebie źródłem inspiracji, pomaga przekraczać ograniczenia, daje siłę, stabilność i uważność
PRANAJAMA - harmonizuje oddech, przywraca poczucie wewnętrznej równowagi i harmonii w ciele, emocjach i umyśle

DLA KOGO?
Dla osób chcących pogłębiać swoja praktykę jogi, ćwiczą przynajmniej od roku wg metody B.K.S. Iyengara, pragną wzbogacić lub rozwinąć swoją praktykę własną, tak by odkrycia i doświadczenia z „maty” przenosić do życia codziennego.

O PROWADZĄCYM: Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody BKS Iyengara. Zajęcia jogi prowadzi od 1996r.. Regularnie podróżuje do Puny by zgłębiać wiedzę u źródeł (RIMYI - Instytut Yogi BKS Iyengara ) i praktykować w obecności mistrza. Uczy się od B.K.S Iyengra, Gity Iyengar i Prasianta Iyengara. W Punie studiuje także medyczne aspekty jogi...."Tam praktyka jogi przekracza mechaniczne powtarzanie ruchów. Przez integrację i poznawanie ciała, umysłu i oddechu wnika głęboko w esencję człowieczeństwa, przepracowuje się trudności i przeszkody. Przekracza się własne ograniczenia nie tylko fizyczne ale też emocjonalne i intelektualne. Praktyka pozwala odnajdywać i odkrywać własny potencjał, i przenosić go do życia codziennego.Taką praktyką, która rozwija współczucie i uważność, siłę i pokorę i takim rozumieniem jogi chcę dzielić się na kursie."
 
29 czerwca - sobota
Jogarytm
ul. Rokosowska 4
Zapisy: biuro(at)jogarytm.pl
Cena: 70zł za jeden warsztat
Szczegóły: facebook.com/events
 

Komentarze