East of Nowhere w Mam Ochotę

East of Nowhere to Mateusz Hudzik, Paweł Paszczyk i Marcin Bruczkowski – power trio doświadczonych, polskich muzyków, którzy w roku 2012 połączyli siły w poszukiwaniu nowego brzmienia i ekspresji muzycznej. Chociaż ich inspiracje wywodzą się z różnych źródeł, mottem zespołu jest oryginalne podejście do muzyki, kreatywna radość z grania i przekazywanie tej radości słuchaczom.

Ich muzyka mieści się w luźnych ramach gatunków indie rock / indie pop / alternative. Czerpie ze przestrzeni dźwiękowych U2 lat 80ych, surowych brzmień a’la Jack White i melodyki Beatlesów. Oszczędna, lecz mocna perkusja, pulsujące linie basu i energetyzujące  gitary stanowią platformę dla oryginalnych, chwytliwych tekstów, interpretowanych z pasją i zaangażowaniem.

W marcu 2013 East of Nowhere wydało swój pierwszy album EP: “bits and pieces” – 3 piosenki, które prowadzą słuchacza od pulsującego energią "Best Mistake (You've Ever Made)", przez post-punkowe "Come On!", żeby skończyć na refleksyjnym "Falling Stars". Piosenki są dostępne dla fanów do darmowego ściągania na eastofnowhere.pl, a limitowaną edycję “winylowej” płyty CD w unikalnym opakowaniu można kupić na koncertach zespołu.

29 czerwca – sobota
godzina 20:05
Klubokawiarnia Mam Ochotę

ul. Grójecka 75
mamochote.blogspot.com

Komentarze