LOLEK LUZZ FEST vol.6


Wiosna to dobry powód do znalezienia czasu dla siebie, rodziny oraz przyjaciół i spędzania go w przyjemnym otoczeniu rozkwitającej przyrody. Jak co roku zachęca do tego również LOLEK LUZZ FEST, którego tegoroczna, szósta już edycja odbędzie się 14-go maja, a na scenie Pubu Lolek wystąpi zespół RAZ, DWA, TRZY oraz Sławek Uniatowski, jako support.

„Z powodu wiosny i wydarzenia, które organizujemy, warto wyrwać się z domu by odetchnąć świeżym powietrzem Pola Mokotowskiego i spędzić trochę czasu w gronie przyjaciół przy dobrej polskiej muzyce” – mówią organizatorzy koncertu.

I słusznie, tym bardziej, że Pub Lolek położony jest w centrum Warszawy i jednocześnie w wyjątkowo malowniczej części zielonych płuc miasta - Polu Mokotowskim.

Tradycja wiosennych koncertów w gwiazdorskiej obsadzie sięga roku 1996, kiedy to Pub Lolek był jednym z trzech największych pubów w Polsce. Przez 18 lat swojego istnienia Pub Lolek z powodzeniem organizował wiele imprez kulturalnych. Dotychczas na scenie w ogrodzie można było podziwiać między innymi takich artystów jak Lech Janerka, Tadeusz Nalepa, IRA, Maciej Maleńczuk, VooVoo, Renata Przemyk czy Maanam.
Zapraszamy do Lolka (-;
 LOLEK LUZZ FEST vol. 6
14.05.2014 (ŚRODA) 

19:00 - SŁAWEK UNIATOWSKI (support)
W 2005 roku wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego Idol, w którym ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór "Będzie to co musi być", który ukazał się na albumie artystki "Kochać. Pod koniec 2008 roku powstał zespół Uniatowski Project. Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu (2010). W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę.

21:00 – RAZ, DWA, TRZY
Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Zespół istnieje od 22 lat, a od siedemnastu w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą.

Skład zespołu: Adam Nowak – gitara, śpiew Grzegorz Szwałek – pianino, akordeon Jacek Olejarz – perkusja Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas

PUB LOLEK 
Pole Mokotowskie
zapraszamy od godz. 19:00
WSTĘP WOLNY

Komentarze